Warning: file_get_contents(https://servis.mgm.gov.tr/api/sondurumlar?merkezid=97703): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/armodieshotel/public_html/app/site/controller/main.php on line 13
Armodies Termal Park Hotel - Otelimiz Hakkında Bilgiler
°C Armutlu :
Bilgi & Rezervasyon
0226 000 00 00
Bilgi ve Rezervasyon : 0226 000 00 00

Yalova – Armutlu’da termal Otel konseptinde hizmete başlayan otelimiz, öncelikli olarak sağlık turizmi olmakla beraber deniz ve diğer tatil hizmetleriyle sizlere unutulmaz tatil imkanı sunmaktadır. Tertemiz ve bol oksijenli havasının yanında, Marmara’nın en berrak denizine sahip kıyı şeridinde kurulu olmasının yanında dünyanın sayılı kaplıca kaynak sularından biri ile de şifa dağıtmaktadır.

Armodies Termal Park otel… Bir mekan hayal edin.. Şifa – Kaplıca…Masmavi deniz… Yemyeşil Orman ve bolll oksijen.. Tüm bu hayali Armodies Termal Park’ta de yaşamak için sizleri misafirimiz olmaya davet ediyoruz…

ARMODİES TERMAL İLE GELEN SAĞLIK

Otelimiz 96 odadan oluşmuştur. 1+0 , 1+1 ,2+1 ve 2+1 V.I.P şeklinde misafirlerimizin konforuna hitap edecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Odalar; tüm bağımsız bölümlerde büyük boy (102 cm) led tv, direkt dahili telefon, deep freeze buzdolabı, elektrikli ocak ve yemek ekipmanlarıyla donatılmıştır. Tüm banyolarımız, küvet (kaplıca sulu), duş ve hamam kurnası, saç kurutma makinasının bulunduğu geniş bir alana sahiptir.

ARMODİES TERMAL TESİSİMİZ

Armodies Termal Park Türk halkına kaplıca, deniz ve güneş turizmini bir arada sunan %100 Türk mühendisliğince inşa edilmiş, Yerli sermayesi ile Kuran Grup’un gurur kaynağı olan, Bölge turizmine yaptığı kayda değer katkılarıyla 2014 yılında faaliyete girmiş Yalova Armutlu’nun güzide tesislerinden biridir.

PROJE HAKKINDA

Projemiz İstanbul – Bursa – Kocaeli üçgeninin tam ortasında muhteşem bir iklime sahip eşsiz bir bölgede inşaa edilmektedir. Marmara’ nın incisi kilometrelerce uzanan bir sahili, masmavi bir gökyüzü, tertemiz havasıyla deniz orman ve kaplıcanın birleştiği bir noktada, dünyaca ünlü Yalova’nın termal sularını dairenizin içerisine kadar getiriyoruz. Evliya Çelebi’ nin Seyahatname adlı eserine konu olan ve tarihteki adı Armodies olan Armutlu’nun gelişime en açık ve dillere destan doğal güzellikleri içerisindeki Bozburun mevkiine hepinizi bekliyoruz. Armutlu’nun eşsiz güzelliklerini günümüz teknolojisiyle harmanlayarak AB standartlarının üzerinde bir yaşam kalitesi sunan Armodies Termal Park’ ın kaba inşaatı bitmiş, dairelerin ince işçilikleri hızla devam etmektedir. 2014 yılı Haziran ayında faaliyete giren olan tesisimiz 3519 m2 alana kurulu 7 yıldızlı otel kalitesinde 50 ye yakın aktivitesiyle hizmet verecektir. Proje genelinde 1+0,1+1,2+1 olmak üzere 3 tip apart daireden oluşmakta toplam 96 daire bulunmaktadır.

Dairelerimiz dayalı döşeli olup her dairede kaplıca suyu jakuziye kadar gelmektedir.

Devre Mülk Tapusu ile satışları devam etmekte toplamda 5200 ailemize hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir.

KULLANIM HAKKI:

T.C.Tapulu ve 7 gece 8 günlük dilimler halinde satılmaktadır. Satılabilir,Kiralanabilir,Miras bırakılabilir.

FALİYET ALANLARI

Turizm teşvik alanında yer alan Armutlu İlçesindeki projemiz öncelikle iç turizmi hedeflemekte, Bunun yanı sıra kaplıca turizmine de ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır.Sağlık sektöründe önemli bir yeri olan “KAPLICA”nın projemizde yer almasından dolayı sağlık merkezi olarakta kullanılacaktır.

ÇEVRE ve ULAŞIM

Projemiz Yalova iline bağlı Armutlu ilçesinde yer almakta Yalova ya 45 km, Gemlik ilçesine 55 km, Bursa’ya 80 km mesafededir. En yakın Havaalanı İstanbul Sabiha GÖKÇEN havaalanına 230 km mesafededir.

İLÇE YAPISI

İlçenin gerek jeotermal kaplıcalara,gerekse Marmara Bölgesi’nin en temiz denizine sahip olması Turistik önemini arttırmaktadır. Sağlık turizmi açısında da her yıl önemli bir o kadar artan ilçede yerli ve yabancı yatırımlar mevcuttur. Armutlu, günümüzde turizmden büyük bir gelir elde etmektedir. Bir sahil ilçesi olan Armutlu’da turizm iki yönlüdür. Bunlardan ilki ve en eski turizm şekli kaplıca turizmidir.

DENİZ VE DOĞA TURİZMİ

Armutlu Marmara bölgesinin en temiz denizine sahip şirin bir kıyı ilçesidir. İlçeye kara ve deniz yoluyla ulaşım çok kolaydır. Armutlu denizi , kaplıcası ve doğasıyla dört mevsimi bir arada yaşayan ender yerlerden biridir. Armutlu çevresinde bulunan kayalık alanlar zıpkınla dalmaya ve su sporlarına uygun bölgelerimizdendir. Bu spor faaliyeti Bozburun ve Ayıburnu açıklarında yapılmaktadır. Esenköy, Armutlu kıyı şeridi ile Çınarcık Deveboynu ve Şenköy mevkii kıyı şeridinde Levrek, Karagöz vb. zıpkınla avlanabilecek balık türleri bol olarak bulunmaktadır. Balıklar için yaşama ortamı olabilecek nitelikteki kayalık kıyı şeridi ülkemizin zıpkınla dalmaya en uygun sahalarından birisidir.


Rezervasyon Hattı

0226 000 00 00